Czwartek, Czerwiec 13, 2024  
 Telefon: +48 95 7584515    
              +48 95 7584917    
               +48  601782652    
    
e-mail:   biuro@asst.pl    

Nowości
 
Serwis ogumienia

      Jednym z dynamicznie rozwijających się kierunków działania naszej firmy stał się serwis ogumienia, którego sprawność i jakość decyduje o bezpieczeństwie naszym oraz innych użytkowników dróg. Opony są jedynym łącznikiem pojazdu z jezdnią. Należy zauważyć, że, od jakości opon zależy nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort podróży i koszty eksploatacji pojazdu.

Prowadzimy sprzedaż i naprawę opon. Oferujemy opony nowe i tanie opony używane, które będą doskonałym wyborem dla wszystkich poszukujących tanich rozwiązań mających na celu obniżenie kosztów transportu. Zmiana ogumienia na lepsze wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Lokalizacja naszego serwisu pozwala na szybką realizację zleceń w zakresie wymiany oraz naprawy ogumienia. Wszystkie czynności możemy wykonać na terenie firmy a na życzenie klienta nasz wóz serwisowy dojedzie na wskazane miejsce tak na ternie dróg krajowych zlokalizowanych w okolicy naszej firmy dojedzie również do pojazdu unieruchomionego na ternie Niemiec   

Doskonała lokalizacja w pobliżu największego szlaku komunikacyjnego wschód – zachód, mobilność i wysoka jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny są naszym atutem.


Na co dzień współpracujemy z firmami :